Eesti HNS 24/7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>>> Worm. <<<

2 posters

Go down

>>> Worm. <<< Empty >>> Worm. <<<

Postitamine  james b_nd Püh Apr 10, 2011 5:00 pm

Ma võiks neid admineid veel siia tuua, aga Worm jäi silma sellega et WTJ + teamid olid 10vs4 ja ei tõstnud kedagi üle ega midagi , tegi smoke bugi , koos ühe teisega de_nukes , + kui tä näeb understabberit ei te midagi ja FJ teda ei koti , ei ole vist kõigeparem admin , ZED võta mns block maha !!!
james b_nd
james b_nd

Postituste arv : 83
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

>>> Worm. <<< Empty Re: >>> Worm. <<<

Postitamine  zed Püh Apr 10, 2011 11:22 pm

james b_nd kirjutas:Ma võiks neid admineid veel siia tuua, aga Worm jäi silma sellega et WTJ + teamid olid 10vs4 ja ei tõstnud kedagi üle ega midagi , tegi smoke bugi , koos ühe teisega de_nukes , + kui tä näeb understabberit ei te midagi ja FJ teda ei koti , ei ole vist kõigeparem admin , ZED võta mns block maha !!!

Kohe võtan
zed
zed
Admin

Postituste arv : 157
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Eesti HNS

https://12168.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

>>> Worm. <<< Empty Re: >>> Worm. <<<

Postitamine  james b_nd Esm Apr 11, 2011 5:24 pm

zed kirjutas:
james b_nd kirjutas:Ma võiks neid admineid veel siia tuua, aga Worm jäi silma sellega et WTJ + teamid olid 10vs4 ja ei tõstnud kedagi üle ega midagi , tegi smoke bugi , koos ühe teisega de_nukes , + kui tä näeb understabberit ei te midagi ja FJ teda ei koti , ei ole vist kõigeparem admin , ZED võta mns block maha !!!

Kohe võtan
võta block maha , omg ja saab siis admin ?
james b_nd
james b_nd

Postituste arv : 83
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

>>> Worm. <<< Empty Re: >>> Worm. <<<

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele