Eesti HNS 24/7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>>> +Susin <<<

2 posters

Go down

>>> +Susin <<< Empty >>> +Susin <<<

Postitamine  james b_nd Püh Apr 17, 2011 2:41 pm

Järjekordne admin, de_inferno oli bug et saab lihtsamini deagle kohta, ma hakkasin seda parandama (fixima) ning kasutaja +Susin ban mulle 1hour ban ja kickis kohe välja, ma ei sa aru et kui on bug ja ma fixinnselle et server oleks parem saan ma ban , ja nii on mitukorda olnud et +Susin ei fixi buge. VÕTAKE MIDAGI ETTE
james b_nd
james b_nd

Postituste arv : 83
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

>>> +Susin <<< Empty Re: >>> +Susin <<<

Postitamine  zed Püh Apr 17, 2011 4:09 pm

vedas sul siis et sa permi ei saanud , sest blockmakeri kasutamine on ainult minu loa alusel , ja specis
zed
zed
Admin

Postituste arv : 157
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Eesti HNS

https://12168.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

>>> +Susin <<< Empty Re: >>> +Susin <<<

Postitamine  james b_nd Püh Apr 17, 2011 6:23 pm

zed kirjutas:vedas sul siis et sa permi ei saanud , sest blockmakeri kasutamine on ainult minu loa alusel , ja specis
No aga kui serveris bug, kas siis oleks tore kui kõik terrod saaksid kohe DEAGLE ? cmon see lame ja tuleks kohe fixida , sest kuna veel seda keegi märkab või parandab , mõtle loogiliselt ka ,,,,,
james b_nd
james b_nd

Postituste arv : 83
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

>>> +Susin <<< Empty Re: >>> +Susin <<<

Postitamine  zed Püh Apr 17, 2011 7:00 pm

kui laseksin niisama igat bugi korrastada , siis oleks ehitamine pmst koguaeg , sest admin ütleks , et ''ma pidin raja ümber tegema'' vms
zed
zed
Admin

Postituste arv : 157
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Eesti HNS

https://12168.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

>>> +Susin <<< Empty Re: >>> +Susin <<<

Postitamine  james b_nd Püh Apr 17, 2011 7:23 pm

zed kirjutas:kui laseksin niisama igat bugi korrastada , siis oleks ehitamine pmst koguaeg , sest admin ütleks , et ''ma pidin raja ümber tegema'' vms
Aga bugide vältimiseks ja ära hoidmiseteks tuleks kontrollida radu ja mitte lasta igal tatil teha, nagu just natuke aega tagasi de_aztecis oli Admin musi kas liigutanud blocki eest ja läinud võtnud DGL või see oli juba kellegi poolt ära võetud ! et tuleks aegajalt kontrollida
james b_nd
james b_nd

Postituste arv : 83
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

>>> +Susin <<< Empty Re: >>> +Susin <<<

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele