Eesti HNS 24/7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

v2int5 ´´Lul

3 posters

Go down

v2int5 ´´Lul  Empty v2int5 ´´Lul

Postitamine  james b_nd Laup Apr 02, 2011 2:52 pm

Ma ei tea, kas nime kirjutasin õigesti, aga igatahes hns mapi ajal, oli ladder map + algas hns_....
kasutas v2int5 vip menüüst granasi võttis endale kuigi see keelatud :
- Hns mappides /vipmenu kasutamine keelatud ! P.S keegi ütles veel talle seda ma ei mäleta kes nii et 1-2 tunnistajat peaks oleme aga nimesid ei mäleta nad olid adminid ! uurin kui teada saan !

Et võiks midagi ette võtta, ka sellep et kui ma awp_rooftopsis kõige alla läksin sain ban 5min , ei teadnud et ei tohi, läks v2int5 ka sinna ning alles siis slays ära ennast kui ma ütlesin et ma räägin zedile !
james b_nd
james b_nd

Postituste arv : 83
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

v2int5 ´´Lul  Empty Re: v2int5 ´´Lul

Postitamine  zed Laup Apr 02, 2011 4:55 pm

Aitäh , aga asi on selles et ta ei teadnud ja ta ei mängi ka väga ja ei loe eriti foorumit ka .
zed
zed
Admin

Postituste arv : 157
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Eesti HNS

https://12168.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

v2int5 ´´Lul  Empty ...

Postitamine  v2int5 Laup Apr 02, 2011 5:07 pm

See vip menu asi. Serveri reeglites polnud kirjas, et ei või ladder mappides menu kasutada ja osad adminid (nime ei mäleta) on ka kasutanud seda, niiet ma järeldasin, et võib kasutada. Selle allakukkumise asjaga, et kui ma alla kukkusin ütlesin kohe, et roundi lõpus slayn ennast nvn ära, lihtsalt ei viitsinud passida paigal. Palun mitte alusetult laimata, sest su jutust jääb mulje, et ma mingi ülbe kuju, kes absull lambist eirab reegleid. Smile

v2int5

Postituste arv : 5
Join date : 02/04/2011

Tagasi üles Go down

v2int5 ´´Lul  Empty Re: v2int5 ´´Lul

Postitamine  james b_nd Laup Apr 02, 2011 8:57 pm

v2int5 kirjutas:See vip menu asi. Serveri reeglites polnud kirjas, et ei või ladder mappides menu kasutada ja osad adminid (nime ei mäleta) on ka kasutanud seda, niiet ma järeldasin, et võib kasutada. Selle allakukkumise asjaga, et kui ma alla kukkusin ütlesin kohe, et roundi lõpus slayn ennast nvn ära, lihtsalt ei viitsinud passida paigal. Palun mitte alusetult laimata, sest su jutust jääb mulje, et ma mingi ülbe kuju, kes absull lambist eirab reegleid. Smile
Kuidas sa saad öelda et servu reeglites pole kirjas :
- Hns mappides /vipmenu kasutamine keelatud
Ja ma ei arva et sa mingi ülbe jne mida sa lõpus kirjutasid ! Aga las ta jääb siis nii !!!
james b_nd
james b_nd

Postituste arv : 83
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

v2int5 ´´Lul  Empty Re: v2int5 ´´Lul

Postitamine  zed Laup Apr 02, 2011 9:16 pm

kui oled serveris ja kirjutad /reeglid , siis seal ei ole seda , aga foorumis on
zed
zed
Admin

Postituste arv : 157
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Eesti HNS

https://12168.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

v2int5 ´´Lul  Empty Re: v2int5 ´´Lul

Postitamine  james b_nd Laup Apr 02, 2011 10:01 pm

zed kirjutas:kui oled serveris ja kirjutad /reeglid , siis seal ei ole seda , aga foorumis on
nu siis küll, kui aega zed võiksid panne , järgmiste olukordade vältimiseks Very Happy
james b_nd
james b_nd

Postituste arv : 83
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

v2int5 ´´Lul  Empty Re: v2int5 ´´Lul

Postitamine  zed Laup Apr 02, 2011 11:07 pm

oskaks seda teha siis paneks Very Happy asi on selles et ma ei oska teha seda disaini Very Happy
zed
zed
Admin

Postituste arv : 157
Join date : 07/03/2011
Age : 28
Asukoht : Eesti HNS

https://12168.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

v2int5 ´´Lul  Empty Re: v2int5 ´´Lul

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele